Dom Szemud, ul. Agronomów
Szemud Pokaż na mapie ›
Dodane: Piątek, 22 Maj, 2026 01:20
1 250 000 zł
6378 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:196 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:1278 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2007
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 250 000 zł / 6378 zł/m2
Opis oferty
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parterowego domuwolnostojącego o powierzchni 196 m² znajdującego się na działce
1278m² położonego w Szemudzie.
Budynek:
Dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku, utrzymany w dobrym stanie
technicznym. Nieruchomość wyposażona została w monitoring oraz
videodomofon, co wpływa na komfort codziennego użytkowania.
Opłaty:
Średnie miesięczne koszty utrzymania wynoszą około 500 zł.
Najważniejsze atuty:
• Duża przestrzeń dla rodziny
Dom oferuje aż 7 pomieszczeń, co daje szerokie możliwości
aranżacyjne dla większej rodziny, osób pracujących zdalnie lub
poszukujących dodatkowej przestrzeni do codziennego życia.
• Ogród i strefa wypoczynku
Przestronny ogród oraz taras pozwalają na stworzenie miejsca do
relaksu, spotkań z bliskimi oraz aktywnego spędzania czasu na
świeżym powietrzu.
• Lokalizacja
Szemud to miejscowość zapewniająca wygodny dostęp do głównych
tras komunikacyjnych oraz spokojne otoczenie z dala od miejskiego
zgiełku. Dużym atutem nieruchomości jest szybki dojazd do Trasy
Kaszubskiej, umożliwiający sprawne przemieszczanie się w kierunku
Trójmiasta.
Najważniejsze punkty w pobliżu:
- przystanek autobusowy 110 m,
- przedszkole 2 km, szkoła podstawowa 1,7 km,
- Biedronka 550 m, Dino 2,9 km,
- apteka 1,7 km,
- przychodnia lekarska 1,6 km.
• Ekspozycja
Okna skierowane są na cztery strony świata, dzięki czemu wnętrza